Tutvustus

Sinu tervis loeb!

Uudse Tartu Tervisekeskuse kompleksi eesmärk on tõsta esmatasandi tervisteenuse kvaliteeti, muuta kompaktse lahenduse abil meditsiiniteenuse kasutajakogemust ning väärtustada erinevate teenuste pakkumise abil inimeste vaimset ja füüsilist heaolu. See on keskus, kust sa saad abi erinevate tervisega seotud hädadele, leiad tuge tervisega seotud teekonnal ning saad hoolt kanda enda igakülgse heaolu eest!

  • Mõisavahe 34b//34c, 50708, Tartu
  • 8200 m2 netopinda
  • Ehitab Mapri Ehitus
  • Ühendatud 10 erineva Tartu linna bussiliiniga

Kas teadsid, et 27% Tartu linna elanikest elab Annelinnas, olles suurima asustustihedusega linnaosa Tartus? Nüüd on neil olemas koht, kus tarbida endale olulisi teenuseid efektiivselt ning kompaktselt.

Kompleks koosneb kahest hoonest, mis on omavahel ühendatud läbi teise korruse galerii. Keskuse esimene hoone on liginullenergiahoone, olles eriti säästlik ja kuluefektiivne.

Annelinna Esmatasandi tervisekeskus

Valmib: august 2019

Annelinna Esmatasandi tervisekeskuses teenindavad patsiente 9 perearsti ning 18 pereõde. Perearstide vastuvõtuks võib prognoosida 2020. aastal 79 056 ja pereõdede vastuvõtuks 2020. aastal 17 420 inimest.

Uus keskus lahendab kõik senised ruumiprobleemid, võimaldab parema ligipääsu liikumispuudega inimestele (majas on lift) ning samuti saavad perearstid rakendada paremini teist pereõde, kaasata abiarsti või residente.

Keskuse esimeses hoones asuvad lisaks perearstidele füsioterapeut, beebide ja laste füsioteraapia koos beebide ujutamise basseini ja logopeediteenusega, apteek, günekoloog, ämmaemand, psühholoogiline nõustamine, psühhiaater, laste reumatoloog, koduõde ning labor.

Tervisemaja

Valmib: november 2019

Tervisemaja pakub lisaks terviseteenustele ka erinevaid heaoluteenuseid. Miks mitte ühildada enda arstil käik juuksuri, mõnusa massaaži või toitumisnõustajaga? Teha lõõgastav joogatund, osta koju vajalikud toiduained või käia perega ühiselt õhtust söömas? Tervisemaja pakub Sulle just neid võimalusi koos!

Kompleksi teise hoonesse tulevad erinevad kliinikud, eriarsti-kabinetid, optikapood, invatarvete laenutus, hambaarstid, ilu-teenused, COOP Konsum supermarket ning restoran ja kohvik. Siin saavad külastajad teha mugavalt vajalikud toimetused (sh sisseostud, juuksur, toitlustus, jooga jne) ühes asutuses enda elukoha lähedal.