Tutvustus

Sinu tervis loeb!

Tartu Tervisekeskuse eesmärk on tõsta esmatasandi tervisteenuse kvaliteeti, muuta kompaktse lahenduse abil meditsiiniteenuse kasutajakogemust ning väärtustada erinevate teenuste pakkumise abil inimeste vaimset ja füüsilist heaolu.

See on keskus, kust sa saad abi erinevate tervisega seotud hädadele, leiad tuge tervisega seotud teekonnal ning saad hoolt kanda enda igakülgse heaolu eest. 

Oled oodatud külastama!

  • Mõisavahe 34b//34c, 50708, Tartu
  • Erinevad tervise ja heaoluga seotud teenused
  • COOP Konsum Supermarket
  • Ühendatud 7 erineva Tartu linna bussiliiniga

Kas teadsid, et 26% Tartu linna elanikest elab Annelinnas, olles suurima asustustihedusega linnaosa Tartus? Nüüd on neil olemas koht, kus tarbida endale olulisi teenuseid efektiivselt ning kompaktselt.

Annelinna Esmatasandi tervisekeskus

Aadress: Mõisvahe 34B

Annelinna Esmatasandi tervisekeskuses teenindavad patsiente 9 perearsti ning 18 pereõde.

Uus keskus lahendab kõik senised ruumiprobleemid, võimaldab parema ligipääsu liikumispuudega inimestele (majas on lift) ning samuti saavad perearstid rakendada paremini teist pereõde, kaasata abiarsti või residente. Perearstide kontaktid leiad “Raviteenuste” veebileheküljelt.

Keskuse esimeses hoones asuvad lisaks perearstidele beebide ja laste füsioteraapia koos beebide ujutamise basseini ja logopeediteenusega, BENU apteek, SYNLAB verevõtulabor, günekoloog, ämmaemand, laste reumatoloog, silmaarst, optikapood, jalaravi ja mitmed teised teenusepakkuja.

Tervisemaja

Aadress: Mõisavahe 34C

Tervisemaja pakub lisaks terviseteenustele ka erinevaid heaoluteenuseid ning eriabi. Keskuse külastajatel aitab mugavalt ostelda ruumikas COOP Konsum Supermarket.

Lisaks asub esimesel korrusel Urr ja Nurr lemmikloomade kauplus, Otepää Lihatööstuse Edgar esinduspood, invatarvete laenutus ja müük, KRI Café ning pakiautomaat.

Tervisemaja teisel korrusel osutuvad teenuseid Loomelind lastehoid, Dentales hambaarstid, röntgen, TÜ kliinikumi Psühhiaatriakliinik ning mitmed teised tervisele suunatud teenusepakkujad. Täpsemat infot erinevate teenustepakkujate kohta leiad majajuhi alt.