Kaubandus ja teenused

COOP Mõisavahe Konsum

Mõisavahe kaupluse on esimene Coopi esindus antud piirkonnas, pakkudes 1500 ruutmeetril kohalikule elanikkonnale kõike igapäevaeluks vajalikku. Coop Tartu (Tartu Tarbijate Kooperatiivi) kaupluste heaks töötab ligi 500 inimest, mis teeb ettevõttest ühe Tartu suurima tööandja. Kaupluse müügisaal on suuruselt võrreldav Ujula ja Lembitu Konsumiga ning varustatud kõikide vajalike kaasaegsete vahenditega kauba pakkumiseks ja ostu sooritamiseks.

www.coop.ee

Lahtioleku ajad:

E-P 9-22

Kohvik Anne

Tartu Tervisekeskuses ootab Sind maitsvate hõrgutiste ja päevapakkumistega kohvik ANNE.

Lahtioleku ajad: E-R 11-17

Alates 11.03 vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele toimub kohvikust vaid kaasamüük

Kontaktinfo: info@anneresto.ee

BENU apteek

BENU apteek Sinu pere tervise heaks.

BENU apteek pakub Tartu Tervisekeskuse külastajatele oma traditsiooniliste apteegitoodete kõrval ka laia valikut tervise- ja ilutooteid.

BENU asjatundlikud apteekrid on abiks nii ravimite kasutamise juhendamisel kui ka hoolitsevad selle eest, et igaüks leiaks omale sobivaimad tooted nii naha- kui ka juustehoolduseks.

BENU apteek on panustanud, et pakkuda oma klientidele erinevaid innovaatilisi ja kliendisõbralike hindadega terviseteenuseid.

BENU on üheksa Euroopa riigi apteeke ühendav kaubamärk, mis pakub patsientidele terviklikku apteegiteenust ja laia valikut tervisetooteid kokku ligi 800 apteegis. Eestis tegutseb kokku üle 160 BENU apteegi, mille enam kui 400 proviisorit ja farmatseuti on esmatasandi tervishoiutöötajatena abiks nii patsientide igapäevaste tervisemurede lahendamisel kui ka terviseteadlikkuse tõstmisel. BENU apteegid ja kõik meie apteekrid lähtuvad igapäevases tegevuses motost “Meie hoolime Sinu tervisest!”

www.benu.ee

Lahtiolekuajad:

E-R 8-19

L 10-18

P Suletud

URR & NURR lemmikloomapood

Urr&Nurr on Eesti kapitalil põhinev kauplustekett. Meie lemmikloomapoe näol on tegu elustiilipoega, kust leiad põnevaid aksessuaare nii lemmikule, kui ka kodu ehtimiseks.

Samuti pakume laia ja värvikat kaubavalikut kõikvõimalikele lemmikutele, kvaliteetsed tooted otse tootjatelt ning üllatusi jagub ka gurmaanidele.

Oodatud on ka kõiki neljajalgsed külastajad, keda kostitame võrratute maitseelamustega poes kohapeal.

http://www.urrnurr.ee

Lahtiolekuajad:

E – R 9 – 20
L – P 10 – 20

Tervise Abi

Tervise Abi OÜ on loodud 2004. aastal ning on kiiresti kasvav tervise abivahendite müügiga tegelev ettevõte. Oleme oma ala kolme suurema ettevõtte hulgas Eestis, samas pakume oluliselt laiemat tootevalikut kui teised samal alal tegelevad firmad. Toodete tellimine on lihtne ja tarneaeg kiire, kuna omame suurt laoseisu ning kindlaid tarnepartnereid. Palju on ka soodustusi, kampaaniaid, püsiallahindlusi.

Tervise Abi poolt pakutavad tooted on usaldusväärsed ja kvaliteetsed, samas mõistliku hinnaga. Meie meeskond koosneb abivalmitest ja asjatundlikest oma ala spetsialistidest, kes nõustavad kliente sobilike ja õigete toodete valikul üle Eesti. Oleme sõlminud lepingu Sotsiaalkindlustusametiga, mis annab meile võimaluse Isikliku Abivahendi kaardi ja arstitõendi esitamisel teenindada patsiente soodustatuste alustel. Tervise Abi OÜ on Eesti Haigekassa lepinguline partner, tänu millele on meil võimalik müüa ortoose digiretsepti alusel soodustingimustel.

www.terviseabi.ee

Lahtiolekuajad:

E-R 10-18

Otepää Lihatööstus Edgar OÜ

Otepää Lihatööstus Edgar on 1992.aastal asutatud pereettevõte, mis tegeleb liha ja lihasaaduste tootmise ja müügiga.Ettevõtte missiooniks on pakkuda tarbijale kodumaisest toorainest valmistatud kõrgkvaliteetset, maitsvat lihatoodangut toetades seeläbi kohalikku põllumajandust.
Otepää Lihatööstuse lihatooted sisaldavad vaid kvaliteetset kodumaist liha ja on täielikult kondilihamassivabad. Suitsutatud lihatoodete tootmiseks  kasutatakse unikaalseid ahjusid, milles põleb ehtsa leegiga Eesti lepapuu.

www.otepäält.ee 

Lahtiolekuajad:

E- R kell 09-18
L kell 10-16
P suletud

Lastehoid Loomelind

Loomelind on avar, kaasaegne, võimalusterohke ja mänguline paik igas vanuses lastele. Iga laps siin ilmas on sündinud oma isikliku andega, teha midagi kõige paremini, erineda teistest. Loomelinnus suhtutakse väikestesse lastesse kui võrdväärsetesse täiskasvanutesse, lapsed on just niisama arukad ja tublid, kui laseme neil olla. Loomelinnus lähtutakse lapse loovusest ja paindlikkusest, isikupära hoidmisest, kasutades Reggio Emilia kasvatusmeetodit. Selline meetod soodustab kasvatust, kus ilmneb loomupärane inspiratsioon ja intuitsioon.

Teenused: lastehoid, tunnihoid, päevahoid, sünnipäevad, rühmatunnid ning koolitused.

www.loomelind.ee